O FIRMĚ DASSAR

Firma ing. Kristian ARTNER – DASSAR Sport působí na trhu od roku 1991. V roce 2017 došlo k transformaci na společnost DASSAR s.r.o. Původní náplň činnosti – dovoz a distribuce především sportovního oblečení – se později začala soustředit více na sportovní hardware. Cílem bylo vyplnit na českém trhu mezeru a uspokojit vzrůstající zájem o kvalitní, značkové výrobky, které by postupně nahradily levné, ale ne vždy kvalitní „noname“ zboží.

S masivním rozvojem bruslení potřeboval trh zajistit i dostatek náhradních dílů a příslušenství. To vyústilo v získání zastoupení světového leadra ve výrobě koleček pro inline – další italské firmy HYPER a KRYPTONICS. Jejich výrobky jsou osazovány brusle nejznámějších světových firem a zároveň na kolečkách této značky jezdí přední světoví jezdci, kteří se i přímo účastní na vývoji nových modelů.

V míčových hrách je Česká republika na vysoké úrovni. Donedávna však ne všichni věděli, že absolutní světovou jedničku ve volejbalu a míčích pro beach volejbal představuje japonská firma MIKASA. S míči této značky se hrají veškeré přední světové soutěže. Proto jsme rádi, že v roce 2003 se nám podařilo v ostré konkurenci získat i zastoupení této značky pro Českou republiku.

Současná činnost naší firmy se soustředí na distribuci zastoupených značek především do specializovaných sportovních prodejen. Zde garantujeme vysoce kvalifikovaný prodej odborníky a zajištěný servis. Nejsme příznivci dosažení kvantity za každou cenu a proto se s našim zbožím setkáte v síti různých řetězců pouze v případech, kdy nakoupí z jiných zdrojů v zahraničí, mnohdy i v ne zcela odpovídající kvalitě.

Našemu zaměření neodpovídá provozování „kamenného“ obchodu, a proto jsme se před několika lety rozhodli přiblížit naše zboží zákazníkům prostřednictvím internetu. To nám slouží jednak pro rychlé reagování na potřeby trhu a zároveň přinášíme spolehlivě nejširší nabídku v sortimentu zastupovaných značek včetně garance a servisu. O správnosti tohoto kroku svědčí především neustále stoupající zájem zákazníků.


Dassar in-line brusle

Stupkova 952/18
779 00 Olomouc
Česká republika

tel.: +420 585 434 662
+420 777 260 657

email: info(a)dassar.cz
skype: dassarsport